Naprawa iphone Szczecin


Informacje

Dodany: 2019-07-25
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

Biznes, Szczecin

foto
animator dla dzieci na wesele

foto
Elektryk Warszawa


Naprawa iphone Szczecin

Serwis MacBook Szczecin zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz naprawą produktów marki Apple. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, zrzeszającą genialnych specjalistów w dziedzinie nowych technologii. Jesteśmy z miasta Szczecin, dokładnie przy ulicy Edmunda Bałuki 22/u1.

Cechuje nas kompleksowe i indywidualne podejście do naszych klientów. Oddając nam swój sprzęt do naprawy dostajecie aż 6 miesięcy gwarancji na naprawę. Dodatkowo nigdy nie oddamy Ci w pełni nie zdiagnozowanego sprzętu. Każda wizyta w serwisie MacBook związana jest z obowiązkową diagnostyką i testowaniem wszystkich komponentów. Za każdym razem możesz polegać na pełnym profesjonalizmie, a szczególnie w przypadku dokumentacji. Przy każdym korzystaniu z naszych usług otrzymujesz pokwitowanie za zostawione u nas urządzenia, z dołączonym opisem konkretnego zlecenia, przewidywaną datą naprawy i związanymi z nią obciążeniami finansowymi.

Dane firmy:
http://www.iphone-serwis.szczecin.pl/ naprawa iphone szczecin opinie cennik

iPhone-Serwis.szczecin.pl iPhone Serwis MacBook Serwis Szczecin

Edmunda Bałuki 22/u1

70-407 Szczecin
http://www.iphone-serwis.szczecin.pl/ naprawa iphone szczecin kliknij

tel. +48 naprawa iphone szczecin kliknij http://www.iphone-serwis.szczecin.pl/ 530 530 412

Nasz serwis MacBook zajmuje się przede wszystkim profesjonalną naprawą Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro, iMac.

W zakres naszych usług wchodzi naprawa sprzetu: naprawa po zalaniu, naprawa karty graficznej GPU MacBook iMac czy naprawa płyty głównej lub pamięci Ram. Dodatkowo zajmujemy się wszelkiego rodzaju wymianą, na przykład karty graficznej GPU MacBook iMac, matryc i skrzydła MacBook, klawiatury MacBook, baterii MacBook, pamięci Ram .

Serwis iMac Szczecin świadczy dodatkowo wiele innych usług, które nie są związane z awariami użytkowanego urządzenia. Do zakresu usług należy przywracanie systemu po awariach, odzyskiwanie danych, formatowanie dysków i instalacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych, usuwanie wirusów i instalacja oprogramowania antywirusowego lub migracja danych. Instalujemy również system OS X.

Okaż zaufanie specjalistom: serwis iphone to idealne miejsce dla Twojego sprzętu. Zyskaj gwarancję naprawy za optymalną cenę!

Najnowsze artykuły:

Top