Ziemia potrzebuje zmian jeśli nie zaczniemyZiemia potrzebuje zmian - jeśli nie zaczniemy działać, za kilka lat natura nie będzie wyglądać tak, jak dzisiaj. Notoryczny postęp oraz zaniedbywanie tego, co zbawienne dla natury sprawia, że człowiek stał się budowa przydomowej oczyszczalni największym wrogiem ekosystemu - musimy zacząć działać. W jakim miejscu zacząć zmianę? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co każdego dnia dostarcza nam przyroda. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w jakim odnajdą Państwo przeróżne sprzęty i technologie do efektywnego gospodarowania deszczówką. Na domenie internetowej odnajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, warsztatów, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, by pomóc planecie, poprawić wygodę naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Eko to również niższe opłaty za wodę, to taka wisienka na torcie dla ludzi, jacy otwarci są na ekologiczne pomysły i pragną wykorzystywać dobrodziejstwa przyrody, jakie spadają z nieba.

Internetowy sklep domiwoda.pl używa najnowsze zdobycze techniki, prezentując ciekawe, przetestowane oraz atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Gdzie wolno zainstalować wskazane sprzęty? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, lokal mieszkalny, gospodarstwo rolne i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie mieszkamy i gdzie jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl burzy także stereotypy mówiące, że profesjonalne systemy gospodarki hydrologicznej można instalować wyłącznie w ogromnych gospodarstwach rolniczych - oferta marki skierowana jest także dla osób prywatnych i domowników, którzy pragną zakupić oraz zainstalować mniejsze sprzęty do osobistego użytku - wystarczy jedynie wstąpić na stronę internetową, udać się do stosownej kategorii, wybrać urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie oraz zamontować zgodnie z instrukcją, by móc gromadzić, filtrować i wykorzystywać moc natury - wodę deszczową.

Specjaliści z domiwoda.pl pomagają również w uzyskaniu dofinansowania na określone systemy oraz instalacje ekologiczne, jakie zagospodarują deszczówkę. Proces uzyskiwania należnych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne potrafi być zagmatwany i czasochłonny - jeżeli pragną Państwo przekazać to wszystko pod opiekę znawców, uprzejmie zapraszamy na stronę po więcej wiadomości. Zakupy, doradztwo, wsparcie, innowacja oraz ochrona środowiska - wraz jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną planetę!

Najnowsze artykuły:

Top